ALTO SHAAM WARMHOUDLADE 3 LADES 1/1 GN HOLDING 500 3D
ALTO SHAAM WARMHOUDLADE 3 LADES 1/1 GN HOLDING 500 3D

 

Alto shaam
Sinds 1968 toen Alto shaam voor het eerst de “Halo Heat” introduceerde hebben duizenden horecaorganisaties over de hele wereld dit concept voor zowel braden als warmhouden van vlees op de juiste temperatuur, enthousiast verwelkomd. Alto Shaam’s “Halo Heat” bereikt opmerkelijke gelijkmatige temperaturen voor het braden en warmhouden door een gepatenteerde thermisch bestuurde lage spanningskabel welke in de wanden van het apparaat is gewikkeld. Het principe van gelijke warmteverdeling is op de grootst mogelijke wijze toegepast in de complete serie van warmhoudlades, warmhoudkasten, banketwagens, en cook- & hold ovens. In altoshaam cook and hold ovens zitten geen ventilatoren. Er vind geen luchtverplaatsing plaats. Toch is men in staat om de warmte in het product te krijgen....het geheim van de Smit.

Met Alto shaam geen stress meer in de keuken! Het grote voordeel is dat producten bereid kunnen worden (voordat de drukte begint) en uren kunnen worden bewaard zonder dat de kwaliteit verloren gaat!! De chef in de keuken kan zich bezighouden met andere bereidingen, terwijl zijn kwaliteitskeurmerk gewaarborgd is.

 Alto-Shaam warmhoudlade 500 D

Alto Shaam 500-D-serie zijn lade warmers met een verschil.  Echt veelzijdig, deze laden zal een toevoeging zijn aan uw restaurant. Halo Heat is een gecontroleerde, uniforme warmtebron. Het resultaat is dat uw product niet uitdroogt en uren warmgehouden kan worden zonder kwaliteitsverlies. Productvocht wordt vastgehouden, zonder toevoeging van water

Producten zoals vlees, vis, groenten, aardappelen, broodjes, enz. kunnen voor enkele uren warm gehouden worden zonder verlies van kwaliteit. 

De temperatuur kan worden ingesteld 16 °C tot 93 °C. In de bijgeleverde gebruiksaanwijzigen vind u de advies bewaar temperaturen voor de verschilende producten.

 

 Technische gegevens:

Type                                                  : 500 D III
Aansluiting                                          : 230 V, 1 kW
Uitwendige afmetingen(B*D*H)             : 618 x  625 x 625 mm
Gewicht                                              : 68 kg netto, bruto 75 kg
Product capaciteit                                : 9 Kg

 
artikelnummer: A25500-3d
 

Aantal items: 0
prijs:
Emailadres:
Wachtwoord:



REKLAME

Rational Steamer Vario Cooking Center 

 Gram koelwerkbanken

Rhima vaatwasser

 

 

Henkelman vacumeermachine

 Mussana slagroomapparaat

 

Kuppersbusch

Animo Koffiezetapparatuur

 

Hoshizaki ijsblokjesmachine

Rieber

 
 
Giorik
Afinox koelingOlis

Alto Shaam

 

Mareno drop in

Veld koeling

 

Mobile Containing

 

Liebherr koeling

 

 

Smeg vaatwasser oven

 

Schulthess wasmachine droger 

Blanco

 

Arend meubilair